Nieuwbouw : Prijzen vanaf 390,000 € op 650,000 €. [Bedden: 2 - 3] [Baden: 2 - 2] [grootte gebouwd: 82.00 m2 - 104.00 m2]
Een nieuw woonproject in Manilva, aan de Costa del Sol, in de exclusieve wijk Bahía Las Rocas. Dit is een bevoorrechte locatie tussen Punta Paloma en Chullera, bekend om zijn rustige stranden, traditionele strandbars en de prachtige natuurlijke kustlijn met uitzicht op de Middellandse Zee.
Dit project biedt een keuze uit appartementen met 2 en 3 slaapkamers, ontworpen om comfort, een geweldige levensstijl en uitzicht op zee te bieden in een unieke mediterrane omgeving.
De appartementen hebben 2 of 3 slaapkamers en 2 volledige badkamers. Ze zijn georiënteerd op het zuidoosten of zuidwesten, waarbij veel woningen uitzicht op zee hebben, zodat u het kustlandschap vanuit uw eigen huis kunt bewonderen. Elke woning heeft een terras, en sommige hebben ook een tuin of solarium, afhankelijk van het ontwerp. Er zijn ook penthouse-appartementen met solariumterrassen beschikbaar.
De gemeenschappelijke ruimtes zijn ontworpen voor ontspanning, genieten van het buitenleven en quality time met het gezin. De ontwikkeling is een privé gemeenschap, met gedeelde voorzieningen zoals zwembaden, een multifunctionele gemeenschappelijke ruimte (fitness lounge) en uitgebreide tuinen.