Appartement te koop

Appartement Localisatie Riviera del Sol, Costa del Sol
  • Bebouwd
    72 m2
  • Slaapkamers
    2
  • Badkamers
    1
  • Prijs
    €349,000

Beschrijving

TE KOOP: GERENOVEERD APPARTEMENT OP DE BEGANE GROND MET GROOT TERRAS, IN RIVIERA DEL SOL, MIJAS.

IDEAAL als instapklare woning of als investering;
Gelegen in het lagere deel van Riviera del Sol, in een zeer rustig wooncomplex, presenteren wij dit prachtige appartement op de begane grond met lift, volledig gerenoveerd en voorzien van een groot, zonnig terras.
Het appartement bestaat uit een hal, een mooie gerenoveerde keuken met een eigen patio van 12 m². Een zeer lichte woon-eetkamer die uitkomt op een prachtig privéterras van 26 m², op het zuidoosten/zuiden, met uitzicht op de gemeenschappelijke tuinen en het zwembad. Het beschikt ook over twee ruime, zeer lichte slaapkamers en een gerenoveerde badkamer.

De woning is voorzien van airconditioning (warm en koud), ADSL, marmeren vloeren, honingkleurig houtwerk, raamroosters, enz. Er is ook een ruime berging op dezelfde verdieping als het appartement. De gemeenschap beschikt over gemeenschappelijke tuinen, twee ruime zwembaden, beveiligingscamera's en gratis gemeenschappelijke parkeerplaatsen.

Gelegen op amper 10 minuten lopen van het strand van Riviera del Sol en de winkelgebieden.
Goede toegang tot de snelweg AP-7, die door Calahonda loopt.
10 minuten van Cala de Mijas, 17 minuten van Fuengirola, 20 minuten van Marbella.

Locatie

Opgelet!!! De locatie op de kaart kan afwijken van de juiste ligging, de woning kan lager liggen aan het strand of hoger in de bergen. Het is een indicatie op de kaart om te tonen in welke regio het zich bevind.

Kenmerken

Prijs
€349,000
Jaarlijkse kosten
• Gemeenschapskosten: €1,440
• Basura/Vuilnisbakken: €81
• Ibi/Gemeentebelasting: €400
Woningtype
Appartement
Oppervlakken
Totaal oppervlakte: 26 m2
Grond: 26 m2
Bebouwd: 72 m2
Terras: 12 m2
Uitzichten
Tuin
Zwembad
Algemeen
Airconditioning
Dichtbij zee
Koud A/C
Staat uitstekend
Elektriciteit
Deurtelefoon
Ingebouwde kleerkasten
Volledig ingerichte keuken
Gemeubileerd (optie)
Tuin (Gemeenschappelijk)
Gesloten complex
Warm A/C
Lift
In de buurt van het transport
Gemeenschappelijk parkeren
Parkeren open
Gemeenschappelijk zwembad
Prive terras
Recentelijk gerenoveerd
Security 24/24
Urbanisatie
Oriëntatie
Zuid
Zuidoost
Sleutelwoorden: ground floor riviera del sol
16 Bezoekers